בדרך הביתה | סימן חזור
דניאל כהן לוי ונמר גולןאירוע אינטימי סביב שולחן על אוקטובר 73 ואוקטובר 23
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/אופיר-בן-שמעון--1024x576.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/דוד-קפלן-1-1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/דוד-קפלן--1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/טולה-דמארי-698x1024.jpeg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צבי-סהר-1024x768.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילום-טולה-דמארי-2-595x1024.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילום-טולה-דמארי-3-1024x768.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילום-טולה-דמארי-4-768x1024.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילום-טולה-דמארי-1014x1024.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילם-דן-בן-ארי-1-1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילם-דן-בן-ארי-2-1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילם-דן-בן-ארי-3-1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילם-דן-בן-ארי-4-1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילם-דן-בן-ארי-5-1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילם-דן-בן-ארי-6-1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילם-דן-בן-ארי-1024x683.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילמה-מאיה-כהן-לוי-1-1024x768.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילמה-מאיה-כהן-לוי-2-1024x768.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילמה-תמרה-פרת-1-1024x768.jpg)
![](https://eve.org.il/test/wp-content/uploads/2024/05/צילמה-תמרה-פרת-2.jpg)
בדרך הביתה | סימן חזור הוא אירוע אינטימי סביב שולחן, בו סיפורים אישיים ומשותפים ממלחמת יום כיפור ואירועי ה-7 באוקטובר 2023 משוחזרים, מתפרקים ונבנים מחדש. הנוכחים בחדר וגם הנעדרים ממנו מרכיבים ביחד את זיכרון המלחמה שהייתה, המלחמה שעודנה ומלחמות באשר הן, שכולן חלק מנוף החיים בארץ הזו.
--------