ראובן קלינסקי

יוצר עצמאי, במאי ומחזאי. בוגר החוג לתיאטרון אוניברסיטת ת"א מסלול בימוי ומכון כר"ם להוראה, ירושלים.

מהצגותיו : "אמסטרדם בלוג" פסטיבל עכו ותיאטרון תמונע, כתיבה ובימוי. טריינספוטינג" צוותא, המעבדה, תרגום עיבוד ובימוי. " הסיפור העצוב שלא יאמן על ארנדירה התמה וסבתה האכזרית" פסטיבל עכו, כתיבה ובימוי. "סוחר הציפורים" מחזה לתיאטרון רחוב, שוק מחנה יהודה, פסטיבל ישראל, כתיבה ובימוי. "החתול והירח", פסטיבל עכו, בימוי.

במסגרת החוג לתיאטרון אונ. ת"א "האסקוריאל" , "סיפור גן החיות", בימוי. חולות הזהב" כתיבה ובימוי.

סיפורים קצרים: עיתון 77 . "חג פורים בגבעתיים" , " רוצח הכלבים שלא הרג כלב" .

ביים עשרות הצגות במסגרות אחרות ביניהן : " הדוד וניה" , " רביזור" , תיאטרון פסיק. "חתונת הדמים" פרס ראשון מטעם הקאמרי בפסטיבל לתיאטרון חובבים. "דון ז'ואן" , פסטיבל בינלאומי בברצלונה , ספרד.

להמשך >>

הצגות רצות

אמסטרדם בלוג

אמסטרדם בלוג

בכורה בפסטיבל עכו לתיאטרון אחר 2014. מינואר 2015 בתיאטרון תמונע.

משחק : נועה הר ציון, סוזאנה פפיאן, ג'סיקה קראץ , אלירן כספי
כתיבה ובימוי : ראובן קלינסקי
עיצוב תאורה : אורי רובינשטיין
מוסיקה מקורית : אילן גרין
דרמטורגיה : מיכאל מוריס רייך
וידאו : נטע-לי פלדסמן
תלבושות : מאיה מידר מורן
ייעוץ אומנותי : אבי גיבסון בר-אל
ע. במאי : סופיה נולר

במבשרת ציון ירושלים - שלי מצלמת , מתעדת את עצמה בסדרה של 365 . אימא שלה בחופשת סקי עם הבעל השני. אבא שלה , צלם שמתפרנס כבום מן בצוות צילום שמתעד סופות טורנדו ופגעי טבע אחרים , במוטל במדבר המואבי בקליפורניה. באמסטרדם - אלכס כותבת את הבלוג "מרגריטה". שלי נוסעת לאמסטרדם כדי למצוא עם אלכס אהבה אמיתית, אהבה מפרמטת, מוחקת כל כאב. באמסטרדם סאנטרל ,תחנת הרכבת המרכזית של אמסטרדם , הפנטזיה של שלי על לידה מחדש מתרסקת. אלכס לא באה. במקומה מופיעה נערה בת 15 , שבורחת מרכבת שעוד שלוש דקות יוצאת למקום שבו שולט הרוע האנושי - אנה פרנק. " אמרתי לה שאני עוזבת והיא- היא אמרה משהו על חיים והרפתקה ושאני לא אשכח להשאיר ת מפתח. ככה זה ... אנשים כאילו רגילים לזה – זה קורה בלי קרב. אף אחד לא מתרגש. פעם אתה מקבל וולה ופעם נותן."