יעל סלור

ילידת 1983. בוגרת מסלול בימוי והוראת התיאטרון 'מכללת סמינר הקיבוצים'. יוצרת ובמאית בקבוצת התיאטרון Black Box העוסקת בתכנים של מגדר בשפה עכשווית ודינמית. יצרה עבודות עבור פסטיבלים בישראל: תיאטרון קצר בצוותא (פליימובילים) , פסטיבל אישה ( החברות של אלוהים) , פסטיבל עכו (למונה ליזה יש שפם). עבודותיה היו מועמדות לפרסי פרינג', נתמכו על ידי קרן רבינוביץ' ומפעל הפיס. לימדה תיאטרון בבתי ספר ומסגרות בלתי פורמליות . עבדה כעוזרת במאי בתיאטרון המדיטק וככראוגרפית מופעים בתיאטרון חולון . עבודותיה מציגות בתיאטראות בתל אביב ועל במות ברחבי הארץ.  
להמשך >> לאתר היוצר/ת >>

הצגות רצות

החברות של אלוהים

הנסיכה וסוד הדרקון

החברות של אלוהים

   

הנסיכה וסוד הדרקון

משך ההצגה: 50 דקות מאושרת סל תרבות ותרבות לפריפריהבתמיכת משרד התרבות עריית תל אביב ובשיתוף עם מוזיאון תל אביב

יוצרת ובמאית המופע: יעל סלור

יוצרת שותפה: דנה אייזן

מחזאית: ענבל גנצר

דרמטורגית: מירב שקד

מעצבת תפאורה ותלבושות: דלית ענבר

מוסיקה מקוריתדנה אייזן

מעצבת תנועה: מור לידור

מעצב תאורה: יאיר סגל

שחקנים לפי סדר הא"ב:
דורון רכליס, הדס ריינוולד, טל אידיסיס, יגאל סלקובסקי, יניב סגל, ישי בן משה, מירב צברי, נועה פרומרמן, ענבר חלה, קרין קורט-הופמן, שלינה צפניה, תמיר ביידר, תמר אבן חן, תמר מלאכי.

הפקה איכותית, המתרחשת על במה גדולה עם 14 משתתפים, בשילוב כוריאוגרפיה עשירה ומוזיקה מקורית ועוצמתית.
זהו סיפור על הנסיכה אלתיאה, החיה בממלכה מבוצרת בחומה המגנה עליה מפני דרקון איום. יום אחד, בעקבות מתקפת דרקון, נופל הנסיך שלה, אדם, מחוץ לחומה ונעלם. בצעד אמיץ, אלתיאה מחליטה לצאת להצילו. בעולם שמעבר לחומה היא מגלה סוד אפל.
סיפור מותח ומפתיע עם מסר חשוב על התמודדות עם פחדים וחתירה לאמת. חוויה סוחפת המעבירה את הצופים מסע מרתק שבסופו יצאו עם דיון פורה והמון חומר למחשבה.