גל סבו

במאית, כוריאוגרפית ומורה למחול. יוצרת המופע 'ברוך שלא עשני' (פסטיבל אדינבורו / סקוטלנד, תיאטרון תמונע), מועמדת לפרס 'Amnesty Freedom of Expression Award'. בימוי ותרגום: 'נפגש בזריחה' (צוותא). זוכת פרס עיצוב תנועה פסטיבל חיפה להצגת ילדים 'אגדת הילדה והעורבים' (בימוי: עמית אפטה ואלה תמרי). בין עבודותיה: עיצוב תנועה להצגות 'בלוז לחופש הגדול' (סמינר הקיבוצים, בימוי: תום ווליניץ). יצרה את העבודות 'סחריר' (סמינר הקיבוצים), 'Sparkling Eyes' (American Dance Festival) . השתתפה בעבודות 'לשירת התקווה' (ניב שיינפלד ואורן לאור), 'אחדות' (תמי לייבוביץ') ו'אימגו' (גליה פרדקין). סטודנטית בתוכנית לתואר שני למגדר, אוניברסיטת תל-אביב. בוגרת תואר שני בכוראוגרפיה באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. בוגרת תואר ראשון ותעודת הוראה ממכללת סמינר הקיבוצים במסלול תיאטרון-מחול. בוגרת'American Dance Festival' צפון קרוליינה, ארה"ב.  
להמשך >> לאתר היוצר/ת >>

הצגות רצות

ברוך שלא עשני

ניפגש בזריחה

אגדת הילדה והעורבים

ברוך שלא עשני

יוצרת: גל סבו פרפורמריות-יוצרות: איה שדות, נופר עובד, ליאור לב / עמית סידי עיצוב תלבושות: תמר זיידמן עיצוב תאורה: אלון בר ייעוץ אומנותי: ניב שיינפלד ואורן לאור לכתבה ב Jerusalem Post לכתבה ב The Edinburgh Reporte

מופע תיאטרון-מחול מצחיק וסוחף. שלושה סיפורים נפגשים על במה אחת. ליאור מפחדת לשיר, איה מעזה לא לאהוב כלבים, נופר תוהה למה לא הטרידו אותה כשהייתה קטנה. הן יספרו, הן ירקדו, הן יצחיקו ואולי אפילו יגרמו לכם גם לבכות. הן ינסו לנצח בתחרות בלי מנצחות.


מתוך הביקורות:"...המופע הוא מסע מרגש, דוקר ומתוק לעולמן האינטימי של נשים בישראל. החוויה מדהימה." יואב גינאי / ישראל היום

"...מונולוגים שנונים ומרגשים, בימוי רענן ויכולת מרשימה של מחול ותנועה." יורם בר סלע / תרבות אנד דה סיטי

ניפגש בזריחה

מחזה מאת: זיני האריס

בימוי ותרגום: גל סבו ושגיא טל

שחקניות: נובה דובל ורחלי פנחס

מוזיקה מקורית: יונתן בראון

עיצוב תאורה: אלון בר

הלן ורובין נסחפות לחוף רחוק בעקבות תאונת סירה בים. המומות מהאירוע, השתיים מחפשות את הדרך הביתה. הן מגלות שהאדמה הלא מוכרת אליה הגיעו היא לא מה שהיא נראית ולמרות שהן ביחד, הן מעולם לא היו רחוקות יותר. 'נפגש בזריחה' הוא סיפור על אהבה יום-יומית, המסתורין של האבל, האובדן והפיתוי ללכת לאיבוד בתוך הפנטזיה. המחזה נכתב על ידי המחזאית הבריטית זיני האריס והוצג לראשונה בפסטיבל אדינבורו הבינלאומי 2017.      

אגדת הילדה והעורבים

עיבוד לסיפור "שבעת העורבים" של האחים גרים.

בימוי: אלה תמרי ועמית אפטה

כתיבה: צרויה להב

יוצרת שותפה ומעצבת תנועה: גל סבו

מוזיקה: דניאל סולומון

עיצוב תאורה: נדב ברנע

עיצוב תלבושות ובמה: איה צייגר

שחקנים: סוזנה פפיאן, נדב אילון, מושיקו ששון, ערן לחמן, חנן שוורצברג, יוני גרין, סלעית להב, ארז וייס

בבית קטן, בכפר נידח, חיים אמא ואבא וחמישה בנים שובבים. למשפחה מצטרפת אחות קטנה ומתוקה, והיא חולה מאוד. אבא שולח את האחים לבאר, להביא מים מיוחדים שרופא הכפר המליץ עליהם כתרופה. אבל בדרך, האחים משתוללים כהרגלם והכד נשבר. אבא הדואג מקלל אותם שיהפכו לעורבים, והקללה מתגשמת. באורח פלא, התינוקת מבריאה, גדֵלה להיות ילדה חזקה ונבונה, ויוצאת למצוא ולהשיב את אחיה. במסעה היא נודדת במרחקים, פוגשת דמויות רבות, ומגיעה אפילו אל השמש והירח. האם היא באמת תמצא את אחֵיה ותצליח לאחד את המשפחה?