ההמון לתיאטרון: מפגש פתוח עם מנכ"ל הדסטרט

ההמון לתיאטרון
על מימון המונים והגשמת יצירות תיאטרון עצמאיות
עם דני אור מנכ"ל הדסטארט וגיב בק

תאריך: 9.2 בשעה 10:00
ב-Zoom
ההשתתפות במפגש היא ללא עלות ובהרשמה מראש

שנת 2020 הייתה שנה מאתגרת במיוחד, הנפגע העיקרי היה עולם התרבות. כשהאורות כבו והתאטרות נסגרו, יוצרים עצמאיים המשיכו ליצור מאחורי הקלעים. לא סתם אומרים שתקופות משבר הן גם תקופות של צמיחה, יצירה והתפתחות, בעיקר כאשר מדובר באמנים. אנחנו בקבוצת headstart מאמינים גדולים ביצירה ישראלית עצמאית ואנחנו גאים להיות חלק משמעותי מכל כך הרבה פרויקטים מדהימים של יזמים ואמנים מתחום זה.

נעים להכיר, שמי דני ואני מנכ"ל הפלטפורמות headstart ו- giveback. איך אני אגיד לכם את זה במילים הכי פשוטות? 2021 זה ה-זמן להגשים חלומות. זו תקופה שתביא אליכם הזדמנויות מעניינות ואני מאמין שהסדנה הזו היא לגמרי אחת מההזדמנויות הללו. לדעתי, אין זמן נכון יותר מעכשיו להוציא לאור יצירות ישראליות, לנער את האבק מעל החלומות ששנה שלמה רק חיכו להתגשם ולהיזכר שזה אפשרי.

ב-9/2/2021, אני מגיע אליכם, יוצרים ועצמאיים!

אני מזמין אתכם להצטרף אלי למפגש zoom שיערך בשיתוף עם אי"ב, ארגון יוצרים עצמאיים בתיאטרון ובאומנות המופע, בה אכיר לכם את קבוצת headstart המונה 4 פלטפורמות שכולן עוסקות בעולם מימון ההמונים. שעה קלילה, בה אספר לכם על יזמים משלכם, שכבר הצליחו לגייס אצלנו בפרויקטים מעוררי השראה, אספר גם על תקופת שיא משבר הקורונה בו עלו לאוויר פרויקטים מעניינים ממגוון תחומים במסגרתם עצמאיים רבים הצליחו לייצר תזרים ראשוני (מעל ל-70 מסעדות למשל, גייסו מעל ל-7 מיליון שקלים), על איך עושים את זה נכון ועל המשמעות האמיתית של כוחה של קהילה.

אשמח מאוד לראותכם,
נתראה בקרוב, דני.

תאריך: 9.2 בשעה 10:00
ב-Zoom
ההשתתפות במפגש היא ללא עלות ובהרשמה מראש