קבוצת DAVAI

נולד ב1975 במוסקבה. עלה לישראל ב1990. בוגר בי''ס לתיאטרון חזותי (2001). בין השנים 2001-2013 ליצן במופע הבינלאומי "Slava's Snowshow”. יצר את המופעים: "בום טראח באך" עבור הפסטיבל למוסיקה קאמרית אילת, "קונצ'רטו לליצן", מופע המשלב ליצנות עם מוסיקה מקורית בביצוע תזמורת, "מאמא" מופע רחוב במסגרת פסטיבל בת ים. יצר יחד עם האמן האוסטרלי Adam Read את המופע "גלגלי הזמן האבוד" - מופע רחוב סוריאליסטי ללא מלים, "בייבי פאוסט", מופע ליצנות יחיד למבוגרים במסגרת "מרכז במה" פסטיבל ישראל, "אודיסאוס כאוטיקוס" מופע קומדיה ללא מלים למבוגרים בשיתוף עם נעם רובינשטיין ויולנה צימרמן ובבימוי מאשה נמירובסקי, “אגדות", מופע ליצנות ללא מלים לכל המשפחה - עיבוד לסיפור "כיפה אדומה" – פסטיבל ישראל 2007. כיום עובד עם לושה גבריאלוב וויטלי אזרין על מופע ליצנות חדש למבוגרים.  
להמשך >>

הצגות רצות

הפי מטאל

הדבר העגול הזה

UNDER CONSTRUCTION

סדנאות DAVAI

הפי מטאל

מופע רוק ליצני. להקה אנרכיסטית מצפון אירופה מפגיזה במופע רוק ליצני לילדים ולהורים.

בימויכתיבהמשחקתפאורהקבוצת DAVAI – ויטלי אזריןלושה גבריאלובפיודור מקרוב

נגניםסרגיי בורקובאורי נועז

שחקן אורחאיליה גרצ׳יקוב

ייעוץ כוריאוגרפיארתור אסטמן

הפקה מוזיקליתאייל תלמודי

תלבושותיסמין וולק

הפקהתיאטרון האינקובטור

ההצגה למבוגרים בליווי ילדים בלבד :)

להקת המטאל האגדית "החופרים החופשיים" הוזמנה להופיע בפסטיבל בפני אוהבי הז’אנר .
מסיבות לא ידועות ואילוצי הפקה נסתרים, מוצאים את עצמם חברי הלהקה, בזמן אמת וללא כל התרעה, מול קהל ילדים המחכים למופע עליז וססגוני.

שואו מאסט גו און!

אלילי הרוק חמורי הסבר מפשילים שרוולים וצוללים באומץ ליצירתם החדשה:
מופע רוק ליצני, חינוכי, גזעי וססגוני לילדים ולהורים.

---

הדבר העגול הזה

בשיתוף עם לושה גבריאלוב. סיפורם של שני חברים שמפילים בטעות את השמש לים ומפליגים למסע חיפוש בסירת נייר. המופע זכה לתמיכת מינהל התרבות ואומץ על-ידי מדיטק חולון.

יוצרים ומבצעים: פיודור מקרוב ולושה גבריאלוב

משך ההצגה: 50 דקות.

מתאים לצפייה רב גילאית החל מגיל 3.

מומלץ גם להורים. ללא מלים.

טריילר ביוטיוב: https://www.youtube.com/watch?v=l8hXftY_cug

המופע הוצג מעל 200 פעמים בישראל, אנגליה, גרמניה, רוסיה, אוקראינה, טורקיה ואזרבייז׳אן.

"יצירתי, קלאסי, מתוק ומומלץ מאוד, לצפייה משפחתית רב-גילאית." - מאקו שני חברים מפילים בטעות את השמש לים. הם מפליגים למסע חיפוש בסירה קטנה. בדרך הם נאבדים, רבים, כמעט טובעים בים הגדול... לבסוף, הם מוצאים איש את חברו. אבל מה עם השמש?!!  

UNDER CONSTRUCTION

קומדיה פיזית ללא מילים

מאת ובביצוע קבוצת DAVAI: ויטלי אזרין, לושה גבריאלוב, פיודור מקרוב
תפאורה: לושה גבריאלוב
עריכה מוסיקלית: לושה גבריאלוב
תלבושות: יסמין וולק
ניהול טכני: איליה גרצ׳יקוב
הפקה: פיודור מקרוב

משך המופע: 80 דקות ללא הפסקה.
קהל היעד: 12-120
שפה: ללא

לצפייה בטריילר של UNDER CONSTRUCTION

לצפייה בסרט תדמית של קבוצת DAVAI

"כל העולם נכנס בתוך הקומקום" שלושה גברים מתעוררים בדירת חדר צפופה ומתפרקת. הם מנסים להרתיח קומקום. תוצאה: 80 דקות של טירוף קומי סוחף ללא מלים. UNDER CONSTRUCTION הנו יצירה משותפת של קבוצת DAVAI. המופע הועלה בחמישה פסטיבלים בינלאומיים בישראל, מקסיקו, סרביה, הודו וספרד, וזכה בפרס קיפוד הזהב (2018) עבור עבודה קבוצתית. ״מצחיק בטירוף, פרי דמיונם הפרוע של שלושה ליצנים וירטואוזים״ - Jerusalem Post ״אקספרסיביות בלתי רגילה החוצה את גבולות התיאטרון״ - מנימוקי חבר השופטים, פסטיבל אינפנט, סרביה ״המופע הישראלי שפך את הקהל מצחוק״ -  Times Of India "פרינג׳ במיטבו – חדשני, בועט, חוויה מסעירה לכל החושים” - מגזין ׳מרתה יודעת׳  

סדנאות DAVAI

בסדנה נעסוק בתיאטרון פיזי ובליצנות. כיצד בונים דמות קומית, מהם מקורות ההשראה השונים. כיצד לבנות קטע ללא מילים. מחיר: 750 ש"ח צפייה מקוונת במופע "under constuction" באורך מלא + סדנא.