דניאל כהן לוי ונמר גולן

דניאל ונמר מכירים מהגן. הם יוצרים כבר המון שנים ביחד אירועי רחוב ואירועים קהילתיים, פעם אפילו היה להם ארגון סודי שנקרא כניסה ב'. לפני ארבע שנים הם גילו שהקרקס החדש שנמר מתעסק בו מתחבר באופן מפתיע עם המחקר האמנותי של דניאל, הם חברו יחד ליצור את "על כל צרה שלא תבוא - 23 מחשבות על קונפליקט" יצירה בימתית קרקסית תיעודית. מאז משלבים כוחות ולקראת פרויקט משותף נוסף. נמר גולן - להטוטן, פרפורמר ויוצר בינתחומי. אוטודידקט שלמד במסגרות עצמאיות, לימודי תיאטרון בובות אמנותי (תיאטרון הקרון) והשתלמויות בג'אגלינג בברלין ובסן פרנסיסקו. עוסק במחקר ההיסטוריה של הלהטוטנות, והמתמטיקה של הג’אגלינג. בין עבודותיו: האיש שלא הבחין בשום דבר"(יצירה משותפת עם ג'וזף שפרינצק, תיאטרון תמונע 2018) על כל צרה שלא תבוא (יצירה משותפת עם דניאל כהן לוי, פסטיבל עכו 2015) מבחני הקרקס (הצגה לילדים, ברחבי הארץ) גשם בעיני (יצירה משותפת עם אנה ווילד, תיאטרון החנות). השתתף כפרפורמר יוצר: תרקובת מאת מורן סנדרוביץ' (פסטיבל קליפה אדומה), על גופתי המתה (מאת דניאל כהן לוי, פסטיבל א-ז'אנר) REVOLT  (מאת אורית נבו, ביאנלה לקרקס מארסיי 2013). דניאל כהן לוי - במאית, כותבת, ויוצרת מבצעת. ילידת תל אביב. בעלת M.F.A בהצטיינות בתכנית "חקר הביצוע" ו"שחקן-יוצר חוקר" בחוג לאמנות התאטרון באוניברסיטת ת"א 2014, ותואר B.Ed בהצטיינות בבימוי והוראת תאטרון, בבית הספר לאמנויות הבמה של סמינר הקיבוצים 2009. בין עבודותיה: הפרקליט (כתיבה ובימוי, תאטרון החאן ירושלים, 2018), היעלמותו המסתורית של מ' (פסטיבל תמונע הבינלאומי, 2017), על כל צרה שלא תבוא (יצירה משותפת עם נמר גולן, פסטיבל עכו, 2015), קרקס של יהודים (כתיבה: דניאל כהן לוי ורוני ברודצקי, תאטרון חיפה 2017), על גופתי המתה (פסטיבל א-ז'אנר תמונע, 2014), אני אישה לוחם (הגלריה של אוניברסיטת ת"א, 2014). זוכת מלגת מחזאות מקורית על הפרקליט, מפעל הפיס 2013. זוכת מלגת בימוי "קרן התרבות אמריקה-ישראל" 2009.  
להמשך >> לאתר היוצר/ת >>

הצגות רצות

על כל צרה שלא תבוא

האיש שלא הבחין בשום דבר

היעלמותו המסתורית של מ'

על כל צרה שלא תבוא

23 מחשבות על קונפליקט

האיש שלא הבחין בשום דבר

יצירתם של נמר גולן וגוזף שפרינצק

יצירתם המשותפת של נמר גולן וגוזף שפרינצק ע״פ סיפורים של הסופר השוויצרי רוברט ואלזר (1878-1956), אחד הסופרים החשובים והמעניינים במאה ה-20. חזיונות בימתיים סוראליסטיים שזורים בין מילים, להטוטים, תאורה וחפצים, ומציגים מצבים אבסורדיים, מצחיקים וכואבים של הקיום האנושי העולים מתוך כתיבתו וקורות חייו של הסופר.
 

היעלמותו המסתורית של מ'

סיפור בלשי-אורבני

מאת ובביצוע: דניאל כהן לוי

סיפור אמיתי. עקבותיו של מ' אבדו לפני 30 שנה, שנים אחר כך אני נשלחת על ידי אמי לפענח את תעלומת היעלמותו המסתורית. מסע שהתחיל בגלגול הקודם, ובמהלכו אלמד מה הדבר הראשון שמצילים משריפה, עד מתי מחכים למאהב שהלך, ואיך כל זה קשור לחתול של שרדינגר