תיאטרון בובות למבוגריםתיקון עומק: 40 דק'
שעה: 23:00

נדמה לנו שאנחנו יודעים מה זה תיאטרון בובות. ובדרך כלל, רובנו, מיד חושבים על הילדות שלנו, או על הילדים שלנו. רובנו רואים בעיני רוחנו מריונטה. במפגש נשוחח על תיאטרון בובות וחפצים למבוגרים! ננסה להבין מה ההבדל בין "לילדים" לבין "למבוגרים". נתבונן דרך משקפיים "חדשות" על חפצים שמשנים תפקיד, ונלמד על עולמם המופלא של שלושה יוצרי תיאטרון בובות וחפצים ותיקים ומרתקים. 

בהשתתפות: אלית ובר, צבי סהר, מיכל סבירוני.

אלית ובר- משלבת בעבודותיה בובות בהפעלה גלויה עם מחול, אנימציה, סטוריטלינג ומדיות שונות. מעבדת לבמה סיפורים, ולאחרונה  בעיקר סיפורי חיים וזכרונות של אחרים. אולי בגלל שהיא גם ביבליותרפיסטית. בין עבודותיה: פרנהיים, אשת, איך בטעות, אלמלא, הרוקמת, ועוד.

צבי סהר הוא המנהל האומנותי של אנסמבל עיתים PuppetCinema. בין הצגותיו "הדרך לעין חרוד", "גוליבר", ״פתאום דפיקה בדלת״, ״מתיא״ ו״מסע בין חלמונים״.בימים אלה מביים הפקה חדשה לילדים בקופרודוקציה עם תיאטרון הבובות בקלייפדה, ליטא.

מיכל סבירוני – שחקנית, בובנאית, ליצנית, יוצרת, בימאית ומנחת סדנאות. עבודותיה מועלות כבר 18 שנים במדינות רבות ברחבי העולם. מיכל נמצאת בחיפוש מתמיד אחר שפה בימתית אישית, המשלבת ז'אנרים במתיים שונים ואומנויות פלסטיות. יצירתה עוסקת בהבנת תהליכים אישיים וחברתיים והפיכתם לאירועים תיאטרוניים לתאטרון ולמרחב הציבורי. בעלת תואר ראשון בתיאטרון מאונ' הסורבון, בוגרת ביה"ס של ז'אק לקוק לשחקנים יוצרים וביה"ס  לפנטומימה של מרסל מרסו, ולימודי CORPOREL MIME בפריז. השתתפה בסדנאות רבות ובן –  תיאטרון השמש עם אריאן מנושקין, תיאטרון בובות עם פראנסואה לאזארו, מסכות ואקרובטיקה.