דיוקןמופע 10 דק'
שעה: 22:50

מיכל  חוקרת את גבולות הזום במופע קצר וקומי, בו היא עושה צעד נוסף בניסיונותיה לחזק, להדק ולתקן את הקשר בין אומנות פלסטית לתאטרון ופרפורמאנס. הקטע נוצר והוצג לראשונה ב"ערב זומבים" של תיאטרון החנות, מאי 2020 .

מיכל סבירוני – שחקנית, בובנאית, ליצנית, יוצרת, בימאית ומנחת סדנאות. עבודותיה מועלות כבר 18 שנים במדינות רבות ברחבי העולם. מיכל נמצאת בחיפוש מתמיד אחר שפה בימתית אישית, המשלבת ז'אנרים במתיים שונים ואומנויות פלסטיות. יצירתה עוסקת בהבנת תהליכים אישיים וחברתיים והפיכתם לאירועים תיאטרוניים לתאטרון ולמרחב הציבורי. בעלת תואר ראשון בתיאטרון מאונ' הסורבון, בוגרת ביה"ס של ז'אק לקוק לשחקנים יוצרים וביה"ס  לפנטומימה של מרסל מרסו, ולימודי CORPOREL MIME בפריז. השתתפה בסדנאות רבות ובן –  תיאטרון השמש עם אריאן מנושקין, תיאטרון בובות עם פראנסואה לאזארו, מסכות ואקרובטיקה. 

בין יצירותיה: האישה שנשמה יותר מידיי!/ השכונה/ לב/ האבולוציה של האהבה/ ארוע חלום/ אמא של דיקטטור /  הראש בעננים/ ובקרוב "דף חלק". מלמדת במסגרות שונות ובהן ביה"ס לבובנאות של דבורה צפריר, הסטודיו ביפו ועוד. זכתה בפרסים בארץ ובעולם על עבודתה.