תיקון מציאות/תיקון חברהתיקון: 20 דק
בשעה: 20:30

האם תאטרון או פרפורמנס יכולים לייצר שינוי בחברה? האם העשייה החברתית/ פוליטית דרך יצירה רק משקיטה את המצפון שלי כיוצרת? או שבאמת מצליחה להזיז משהו במציאות? 
האם זו יומרנות, צדקנות, התנשאות, למתוח ביקורת על סוגייה חברתית או פוליטית דרך תיאטרון?
האם התחושה שאני מצליחה לראות דברים מתוך פרספקטיבה רחבה ולהגיב אליהם אמנותית היא אמת או אשלייה?  והאם ההתעקשות על יצירת תיאטרון פוליטי במקום שבו יש צמצום וכרסום של הלגיטימציה לכך היא מלחמה בתחנות רוח?
בתום כל מופע של "רק בהצבעה" אנחנו עורכות דיון ועם הקהל. רבים נשארים לשיחה כי יש להם צורך לדבר, להשמיע ולשמוע וכי היצירה הטרידה אותם מאוד. וכמעט תמיד עולה השאלה (מצד הקהל) אז מה אפשר לעשות? איך משנים? 

בתיקון, ניגע בשאלות הללו ונרחיב אותן גם לפרספקטיבה היסטורית וגלובאלית. 

אפרת שטינלאוף –  במאית, מחזאית ויוצרת. בוגרת תואר שני בהצטיינות במסלול שחקן חוקר יוצר באוניברסיטת ת"א. תואר ראשון בסמינר הקיבוצים בבימוי והוראת תיאטרון ותואר ראשון ושני במנהל עסקים. מרכזת מגמת תיאטרון בתיכון יובלים באור יהודה ומלמדת בסמינר הקיבוצים. ניהלה אמנותית את הפסטיבל בבאר יעקב ב 2017. מביימת סרטי VR בחברת אקטיביו.  בין היצירות שביימה: "ציד עכברושים" בתמונע, "הבית זה מה שמפריד" בפסטיבל עכו 2014 ו"לשמור עליך". בין ההצגות שיצרה וביימה: "בתאבון", "רק בהצבעה" מופע בכיתה, "מקסימום נמות", "טרה אינקוגניטה".