אודי בן סעדיה

מחזאי ובמאי. בוגר המגמה לבימוי, החוג לתאטרון אוניברסיטת תל אביב 1983. כותב ומביים למעלה משלושים שנה במסגרות שונות.   מחזות פרי עטו הוצגו בפסטיבל לתאטרון אחר בעכו, בתאטרון צוותא ותמונע בתל אביב.

כתב בטור הסאטירי "בוקר טוב מעריב", ובעיתונים "חדשות" ו"העיר". פרסם סיפורים קצרים במוספים ספרותיים שונים. ספר הסיפורים שלו "חג שמח אדון נחמיאס", יצא בהוצאת הקיבוץ המאוחד. בין עבודותיו לתאטרון: "פוקס" – כתיבה ובימוי. "בתחילת קיץ 1970" – עיבוד ובימוי לנובלה של א.ב יהושע. "מלך הכפר" – כתיבה ובימוי. "איש הפלדה משכונת כצנלסון".  "אשרי"– כתיבה ובימוי. "כלב חוצות" – על פי הרומן "תמול שלשום". "המלבוש" – עיבוד ובימוי ל 3 סיפורים של עגנון.

 

להמשך >>

הצגות רצות

המלבוש

דמיון מודרך

מזל דגים

המלבוש

עיבוד חדש ליצירתו של ש"י עגנון

משחק: ישי מאיר

עיבוד ובימוי: אודי בן-סעדיה

תפאורה ותלבושות: עוזי עמרני

מוזיקה: יובל מסנר

תאורה: גלעד אלפסי

ארט:

 

עיבוד חדש ליצירה המרתקת, האירונית והאלגורית פרי עטו של הסופר זוכה פרס הנובל ש"י עגנון, מגדולי היוצרים של הספרות העברית בעת החדשה.  

דמיון מודרך

פנטזיה קומית לירית.

חמש נפשות לא מחפשות מחבר, אלא מקום בו יוכלו להימלט מעצמן. לפעמים נוצר קשר קצר ביניהן ולפעמים הוא נפרם. בצבא. בבנק. באוניברסיטה  או בים. עולם כאוטי שהדרך היחידה לשרוד בו היא דרך חלום, הומור, התחפשות  ומשחק.

מזל דגים

סאטירה מופרעת

משחק: רוני בליץ
עיבוד ובימוי: אודי בן-סעדיה
מוסיקה: חובב בן-סעדיה
תפאורה ותלבושות: עוזי עמרני
תאורה: מאיר עקרשי
וידאו: עידן יצחייק
ארט: אופירה אביסר

מעשה בפישל קארפ,  הטייקון של העיירה, בצלאל משה היתום, ודג גדול,ששושלת ייחוסו נמשכת עד לדגים שהיו עם יונה הנביא במסעו לנינווה. סאטירה אכזרית ומצחיקה על דגים, אנשים ורעבתנות אין סופית שלא יודעת גבולות.